Logo Stiinte CUNBM

Bine ati venit la Facultatea de Stiinte - Centrul Universitar Nord din Baia Mare

DEPARTAMENTUL DE STIINTE ECONOMICE SI FIZICA PLANIFICAREA EXAMENELOR SESIUNEA 21 IANUARIE 2019 – 10 FEBRUARIE 2019

DEPARTAMENTUL DE STIINTE ECONOMICE SI FIZICA

 

PLANIFICAREA EXAMENELOR SESIUNEA

21 Ianuarie 2019 – 10 FEBRUARIE 2019

 

MANAGEMENT ANUL I

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinatori

1

Matematică

21.01.2019

12-14

A4

Conf.univ.dr.Ioana Taşcu

Lect.univ.dr.

Pop Adina

2

Contabilitate

25.01.2019

14-16

A59

Conf.univ.dr.Diana Ighian

Asist.univ.dr. Pop Izabela

3

Istorie economica

29.01.2019

12-14

A1

Lect.univ.dr.Hordău AnneMarie

Lect.univ.dr.

Vele Cristian

 

 

MANAGEMENT ANUL II

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Contabilitate financiara

01.02.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Sabou Simona

Asist.univ.dr.Avram Bianca

2

Managementul producţiei

28.01.2019

8-10

A59

Conf.univ.dr.Rădulescu Corina

Asist.univ.dr.Pop Izabela

3

Marketing

05.02.2019

10-12

S67

Conf.univ.dr.Zima Liliana

Conf.univ.dr.Sabou Simona

4

Finante

25.01.2019

12-14

S67

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Asist.univ.dr.Avram Bianca

5.

Managementul calitatii

21.01.2019

12-14

A59

Conf.univ.dr.Boca Grațiela

Conf.univ.dr.Rădulescu Corina

 

 

 

MANAGEMENT

ANUL III

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Managementul IMM-urilor

21.01.2019

10-12

S67

Conf.univ.dr.Sabou Simona

Asist.univ.dr.Avram Bianca  

2

Management strategic

04.02.2019

12-14

S67

Conf.univ.dr.

 Rada Florina Hahn

Asist.univ.dr.Pop Izabela  

3

MRU

31.01.2019

10-12

A4

Conf.univ.dr.Todoran Daniela

Conf.univ.dr.Todoran Radu

4.

Analiza economico-financiara

07.02.2019

14-16

A59

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina

Asist.univ.dr.Avram Bianca

 

5.

Management comparat

28.01.2019

10-12

S67

Conf.univ.dr.Sabou Simona

Conf.univ.dr.Zima Liliana

 

 

 

 

 

 

ECONOMIA FIRMEI

Anul I

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Matematica

21.01.2019

14-16

A4

Conf.univ.dr.Ioana Tascu

Lect.univ.dr. Pop Adina

2.

Contabilitate

25.01.2019

12-14

A59

Conf.univ.dr.Diana Ighian

Asist.univ.dr.Pop Izabela

3.

 

Marketing

31.01.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Liliana Zima

Conf.univ.dr. Sabou Simona

5.

Istorie economica

 

05.02.2019

10-12

A4

Lect.univ.dr.Hordău AnneMarie

Lect.univ.dr.Vele Cristian

 

 

 

 

 

ECONOMIA FIRMEI

ANUL II

Nr. Crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Economia intreprinderii

23.01.2019

11-13

A1

Lect.univ.dr.Hordău AnneMarie

Asist.univ.dr.Pop Izabela

2

Managementul producţiei

28.01.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Corina Rădulescu

Asist.univ.dr.Pop Izabela  

3

Contabilitate financiară

31.01.2019

12-16

A59

Conf.univ.dr.Simona Sabou

Conf.univ.dr.Liliana Zima

4.

Finante

07.02.2019

10-12

S67

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Asist.univ.dr.Avram Bianca

 

ECONOMIA FIRMEI

ANUL III

Nr. Crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Management strategic

28.01.2019

16-18

A59

Conf.univ.dr. Hahn Florina

Asist.univ.dr.Pop Izabela

2

Managementul resurselor umane

23.01.2019

13-15

A1

Conf.univ.dr.Todoran Daniela

Conf.univ.dr.Todoran Radu

3

Analiza economico-financiara

07.02.2019

12-14

A59

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina

Asist.univ.dr.Avram Bianca  

4

Control şi audit financiar

01.02.2019

12-14

A59

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Asist.univ.dr.Avram Bianca

5.

Managementul calitatii

21.01.2019

14-16

A59

Conf.univ.dr.Boca Gratiela

Conf.univ.Radulescu Corina

 

 

/          

INFORMATICĂ ECONOMICĂ ANUL I

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1.

Analiza matematică

29.01.2019

10-12

S67

Lect.univ.dr. Lauran Monica

Lect.univ.dr.Miclăuș Dan

2.

Algebra I

25.01.2019

08-10

A59

Lect.univ.dr. Pop Adina

Lect.univ.dr. Lauran Monica

3.

Algoritmi si tehnici de programare

05.02.2019

10-12

A59

Lect.univ.dr.Ardelean Gheorghe

Asist.univ.drd.Balog Laszlo  

4.

Istorie economica

08.02.2019

12-14

A4

Lect.univ.Hordău AnneMarie

Lect.univ.dr.Vele Cristian

 

 

 

 

 

INFORMATICĂ ECONOMICĂ ANUL II

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Marketing

30.01.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Liliana Zima

Conf.univ.dr.Simona Sabou

2

Programare orientata pe obiecte

04.02.2019

14-16

A2

Conf.univ.dr.Cosma Ovidiu

Asist.univ.drd. Ticala Cristina

3

Finante

07.02.2019

12-14

S67

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Asist.univ.dr.Avram Bianca

4

Contabilitate

25.01.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Diana Ighian

Asist.univ.dr.Pop Izabela

5

Matematica

21.01.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Tascu Ioana

Lect.univ.dr.Pop Adina

 

 

 

 

 

INFORMATICĂ ECONOMICĂ ANUL III

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1.

Managementul mediului

01.02.2019

10-12

S67

Conf.univ.dr.Radu Todoran

Lect.univ.dr.Szakacs Zsolt

2.

Sisteme informationale economice

08.02.2019

08-10

S67

Asist.univ.dr.Macelaru Mara

Asist.univ.dr. Ticala Cristina

3.

Etica in afaceri

23.01.2019

10-12

A59

Lect.univ.dr.Vele Cristian

Asist.univ.dr.Avram Bianca

4.

Analiza economico-financiara

04.02.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina

Asist.univ.dr.Avram Bianca

5.

Retele de calculatoare

28.01.2019

14-16

A1

Conf.univ.dr.Cosma Ovidiu

Asist.univ.dr.Sabo Cosmin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MANAGEMENT IFR

ANUL I

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Istorie economica

29.01.2019

18-20

A4

Lect.univ.dr.Hordau AnneMArie

Lect.univ.dr.Vele Cristian

2

Contabilitate

22.01.2019

18-20

A59

Asist.univ.dr.Pop Izabela

Conf.univ.dr.Diana Ighian

3

Matematica

26.01.2019

8.30 gr.1

10 gr.2

 

S45/S41

Conf.univ.dr.Ioana Tascu

Lect.univ.dr.Pop Adina

 

 

 

MANAGEMENT IFR

ANUL II

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Managementul productiei

22.01.2019

16-18

A59

Asist.univ.dr.Pop Izabela

Conf.univ.dr.Radulescu Corina  

2

Marketing

25.01.2019

18-20

A59

Conf.univ.dr.Liliana Zima

Conf.univ.dr.Sabou SImona

3

Contabilitate financiara

31.01.2019

16-20

S67

Conf.univ.dr.Sabou Simona

Asist.univ.dr.Avram Bianca

4

Managementul calitatii

21.01.2019

18-20

A59

Conf.univ.dr. Boca Gratiela

Conf.univ.dr.Corina Radulescu

5.

Finante

02.02.2019

10-12

A59

Conf.univ.dr.Cucosel C-tin

Asist.univ.dr.Avram Bianca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MANAGEMENT IFR

ANUL III

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1

Analiza economico-financiara

04.02.2019

16-18

A59

Asist.univ.dr. Avram Bianca

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina   

2

Management strategic

30.01.2019

16-18

A59

Conf.univ.dr. Hahn Florina

Asist.univ.dr.Pop Izabela  

3

Managementul IMM-urilor

28.01.2019

16-18

S67

Asist.univ.dr.Avram Bianca

Conf.univ.dr.Sabou Simona

5

Managementul resurselor umane

21.01.2019

16-18

S66

Conf.univ.dr.Toader Rita

Conf.univ.dr.Todoran Radu   

6.

Management comparat

23.01.2019

16-18

A59

Conf.univ.dr.Sabou Simona

Conf.univ.dr.Zima Liliana

 

 

 

 

Master – managementul proiectelor europene anul I

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1.

Politici europene

 

31.01.2019

16-18

A59

Lect.univ.dr. Hordau AnneMarie  

2.

Programe si fonduri structurale

 

29.01.2019

16-18

S67

Conf.univ.dr.Simona Sabou

3.

Elaborarea proiectelor eruopene

 

21.01.2019

16-18

S67

Lect.univ.dr.Vele Cristian

4.

Sisteme informatice pentru proiecte

24.01.2019

16-20

S40

Prof.univ.dr.Toader Cezar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Master – managementul proiectelor europene anul II

 

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1.

Achizitii publice

29.01.2019

18-20

A59

Conf.univ.dr.Cucosel C-tin

2.

Managementul strategic al proiectelor

22.01.2019

17-19

S16

Conf.univ.dr.Hahn Rada Florina

3.

Analiza si evaluarea proiectelor

31.01.2019

17-19

S17

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina

4

Modelarea resurselor proiectelor

23.01.2019

16-20

S40

Conf.univ.dr.Toader Rita

 

 

MASTER – MANAGEMENTUL AFACERILOR ANUL I

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1.

 

Analiza statistica a afacerilor

 

23.01.2018

18-20

S67

Conf.univ.dr.Boca Gratiela

2.

Informatica manageriala

 

22.01.2019

16-20

S40

Prof.univ.dr.Toader Cezar

3.

Modelarea proceselor economice

 

28.01.2019

16-20

S40

Conf.univ.dr.Rita Toader

4.

Antreprenoriat

25.01.2019

16-18

S67

Lect.univ.dr.Vele Cristian

 

 

Master – MANAGEMENTUL AFACERILOR ANUL II

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Cadru didactic

1.

Evaluarea afacerii

23.01.2019

18-20

A59

Conf.univ.dr.Ighian Diana

2.

Finantarea afacerii

30.01.2019

18-20

A59

Conf.univ.dr.Cucosel C-tin

3.

Managementul afacerilor

02.02.2019

09-12

S37

Conf.univ.dr.Radulescu Corina

4.

Dezvoltare durabila

21.01.2019

18-20

T28

Conf.univ.dr.Todoran Radu

 

 


Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter