Logo Stiinte CUNBM

Bine ati venit la Facultatea de Stiinte - Centrul Universitar Nord din Baia Mare

PLANIFICAREA SESIUNII DE EXAMENE LA SPECIALIZĂRILE DEPARTAMENTULUI DE MATEMATICA INFORMATICĂ Semestrul I - 2019

PLANIFICAREA  SESIUNII DE EXAMENE LA SPECIALIZĂRILE

DEPARTAMENTULUI DE MATEMATICA INFORMATICĂ

Semestrul I - 2019

INFORMATICĂ  Anul I -  Semestrul I  2019

 

|Grupa I şi Gr. 2

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1.

Calcul diferenţial şi integral

E

 

Horvat Andrei

Lauran Monica

8.02 2019 ora 8 S66

2.

Programare logică

E

 

Ardelean Gheorghe

Balog Laszlo

30.01. 2019  Gr.1 ora 10 L 17

3.

Programare logică

E

 

Ardelean Gheorghe

Balog Laszlo

31.01. 2019  Gr.2 ora 10 L17

4.

Fundaementele algebrice ale informaticii

E

Bărbosu Dan

Pop Adina

25.01. 2019 ora 8 S66

5.

Logică matematică şi computaţională

C

Ardelean GH.

Balog Laszlo

18.01 2019 ora 8 A59 

6

Algoritmi fundamentali si structuri de date

E

Sabo Cosmin

Macelaru Mara

5.02. 2019  ora 10  A59

7

Psihologia Educaţiei

E

 

Marian Claudia

 

 

8

Educaţie Fizica

A/R

 

Preja Carmen

 

 

9

Limba engleza

C

 

Pop Beniamin

 

 

 

 

INFORMATICĂ  Anul II -  Semestrul I  2019

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Geometrie computationala

C

Pişcorean Laurian

 

14.02. ora 10 S41

2

Criptografie

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

28.01. ora 8 S41

3

Algoritmica grafurilor

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

21.01. 2019 ora 8 A59

4

Limbaje formale şi automate

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

25.01. 2019 ora 8 S67

5

Ecuaţii diferenţiale

E

Berinde Vasile

Chira Mihaela

31.01. 2019 ora 10 A59

6

Programare orientată pe obiecte I

E

Cosma Ovidiu

Pop Cristina

4.02. 2019 ora 14 A3

7

Practică de specialitate 1

C

Sabo Cosmin

 

17.01. 2019 ORA 8 L17 

 

INFORMATICĂ  Anul III -  Semestrul I

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Calcul numeric

E

Bărbosu Dan

Miclăuş Dan

23.01. 2019 ora 10 S41

2

Sisteme informatice economice

E

Macelaru Mara

Pop Cristina

8.02 2019 ora 8 A59

3

Reţele de calculatoare

E

Cosma Ovidiu

Pop Cristina

28.01. 2019 ora 14 A3

4

Inteligenţa artificială

E

Pop Petrică

Macelaru Mara

4.02. 2019  ora 10 S67

5

Procese si dezvoltare software

C

Pintea Camelia

Macelaru Mara

31.01 2019 ora 15 S45

6

Instruire asistată de calculator

C

Tacolţa Dania

 

11.01. 2019 ora 14 S67


MATEMATICA- INFORMATICĂ

 Anul I -  Semestrul I   2019

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Algebră I

 

E

 Barbosu Dan

Adina Pop

25.01. 2019 ora 10 S67

2

Analiză I

E

Horvat Andrei

Lauran Monica

21.01.2019 Ora 8 S66

3

Geometrie I

E

Pişcoran Laurian

Miclăuş Dan

30.01. 2019-ora 9 S41

4

Alg.  fundam şi structuri de date

E

Sabo Cosmin

Macelaru Mara  

5.02. 2019 ora 10 A59

5

Logică  matematica si computaţională

C

Ardelean Gh

Balog L.

18.01 2019 ora 8 A59  

6

Limba Engleza

C

Minodora Barbul

 

 

14.01. 2019 ora 12 S 41

7

Psihologia Educaţiei

E

Marian Claudia

 

1.02. 2019 ora 12 A 59

8

Educaţie fizică

A/R

Preja Carmen

 

16.01.2019

Ora 8 Sala de sport

 

MATEMATICA- INFORMATICĂ  Anul II -  Semestrul I  2019

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Analiză III

E

Horvat Andrei

Lauran Monica

22.01. 2019 ora 8 S41

2

Ecuaţii diferenţiale

E

Berinde Vasile

Petric Mihaela

31.01. 2019 ora 10 S67

3

Geometrie III

C

Piscoran Laurian

Piscoran Laurian

17.01. 2019 ora 8 L24

4

Limbaje formale

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

7.02. 2019 ora 8 S41

5

Grafuri si combinatorica

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

25.01. 2019 ora 10  S41  

6

Mecanică teoretica

C

Miclauş Dan

 

18.01. 2019 ora 8 L24

7

Pedagogie II

E

Monica Maier

 

 

8

Practica de specialitate 1

C

Sabo Cosmin

 

17.01. 2019 ORA 8 L 17 

 

 

 

MATEMATICA- INFORMATICĂ  Anul III -  Semestrul I  2019

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Analiza numerică

E

 

Bărbosu Dan

Miclaus Dan

23.01. 2019 ora 8 S41

2

Analiza reala

 

E

Berinde Vasile

Petric Mihaela

31.01. 2019 ora 8 S41

3

Reţele de calculatoare

 

E

Cosma Ovidiu

Pop Cristina

28.01. 2019 ora 14 A2

4

Geometrie computationala                                 

C

Pişcorean Laurian  

 

14.01. 2019 ora 14 S41

5

Inteligenta artificiala

C

 

Pop Petrica

Mara Macelaru

17.01. 2019 ora 8 S41

6

Procese si dezvoltare software

 

C

Pintea Camelia

Mara Macelaru

17.01. 2019 ora 12 L20

7

Instruire asistată de calculator

 

E

Racolta Dania  

 

 

 

 


MASTER INFORMATICA SI INGINERIE SOFTWARE  Anul I -  Semestrul I  2019

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Algoritmi de optimizare combinatorială

E

POP PETRICA

 

24/01. 2019 ORA 16 S67

2

Tehnologii Java              

 

E

COSMA OVIDIU

 

2.02. 2019 ORA 12 L17

3

Algoritmi eficienti in programare

 

E

ZELINA IOANA

 

25.01. 2019 ORA 16 L13

4

Capitole speciale de teoria grafurilor

 

C

ZELINA IOANA

 

6.02. 2019 ORA 16 L17

5

 

 

 

 

 


Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter