Logo Stiinte CUNBM

Bine ati venit la Facultatea de Stiinte - Centrul Universitar Nord din Baia Mare

Contact

Facultatea de Stiinte
Adresa: Str. Victoriei, nr. 76 430122, Romania

Decanat: Tel 0262-276059 / Fax: 0262-275368
Secretariat: Tel. 0262-276059 / Fax: 0262-275368
Email: contact@stiinte.utcluj.ro

PLANIFICAREA EXAMENELOR SESIUNEA- Stiinte Economice

UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA

CENTRUL UNIVEĂRSITAR NORD DIN BAIA MARE

FACULTATEA DE ŞTIINŢE

DEPARTAMENTUL DE STIINTE ECONOMICE SI FIZICA

 

PLANIFICAREA EXAMENELOR SESIUNEA

IUNIE 2017

MANAGEMENT ANUL I

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Dreptul afacerilor

19.06.2017

10-12

 

A4

Lect.univ.dr.Tohatan Ioan

2

Macroeconomie

15.06.2017

10-12

 

A3

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

Lect.univ.dr.Vele Cristian

3

Management  I

12.06.2017

14-16

 

S67

Conf.univ.dr. Hahn Rada Florina

Asist.univ.drd.Pop Izabella

4

Statistica

07.06.2017

10-12

 

S67

Conf.univ.dr.Boca Gratiela

Conf.univ.dr.Ighian Diana

 

 

MANAGEMENT ANUL II

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Managementul investitiilor

16.06.2017

12-14

A59

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

Asist.univ.drd.Pop Izabela

2

Management operational

06.06.2017

12-14

S67

Conf.univ.dr.Boca Gratiela

Asist.univ.drd.Pop Izabela

3

Cercetari de marketing – optional

09.06.2017

10-12

S45

Conf.univ.dr. Liliana Zima

Conf.univ.dr.Sabou Simona

4.

Finantele intreprinderii – optional

09.06.2017

12-14

S67

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

5.

Organizarea muncii

12.06.2017

18-20

S67

Conf.univ.dr. Rita Toader

Lect.univ.dr.Vele Cristian

6.

Managementul aprovizionării şi desfacerii

22.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina

Asist.univ.drd.Avram Bianca   

 

 

 

 

 

MANAGEMENT ANUL III

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Managementul serviciilor

15.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr.Liliana Zima

Conf.univ.dr. Sabou Simona

2.

Baze de date pentru management

07.06.2017

Gr.1 10-12

Gr.2. 12-14

S40

Prof.univ.dr.Toader Cezar

Lect.univ.dr.Szakacs Zsolt

3.

Management comparat

12.06.2017

12-14

S67

Lect.univ.dr.Vele Cristian

Lect.univ.dr. Hordau AnneMarie 

4.

Managementul proiectelor

13.06.2017

8-12

S37

Conf.univ.dr.Corina Radulescu

Asist.univ.drd.Pop Alina   

 

ECONOMIA FIRMEI ANUL I

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Management I

13.06.2017

16-18

A59

Conf.univ.dr.Florina Hahn

Asist.univ.drd.Pop Izabella

2

Dreptul afacerilor

10.06.2017

10-12

A3

Lect.univ.dr. Tohatan Ioan

3

Macroeconomie

16.06.2017

12-14

A4

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

Lect.univ.dr.Vele Cristian

4.

Statistica

07.06.2017

12-14

A59

Conf.univ.dr. Gratiela Boca

Conf.univ.dr.Ighian Diana

5.

Fiscalitate

22.06.2017

12-14

A59

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Asist.univ.drd.Avram Bianca

 

 

ECONOMIA FIRMEI ANUL II

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Finanţele intreprinderii

13.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr.Cucoșel C-tin

Lect.univ.dr.AneMarie Hordau

2

Initiere in afaceri

 

19.06.2017

8-14

S37

Conf.univ.dr. Corina Radulescu

Asist.univ.drd.Pop Alina

3.

Contabilitate manageriala

 

07.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr. Diana Ighian

Asist.univ.drd.Pop Izabella

4.

Organizarea muncii

16.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr. Toader Rita

Lect.univ.dr.Vele Cristian

5.

Cercetari de marketing

23.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr.Zima Liliana

Conf.univ.dr.Sabou Simona

 

 

ECONOMIA FIRMEI ANUL III

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Piete de capital

07.06.2017

14-16

A59

Conf.univ.dr.Sabou Simona

Conf.univ.dr.Zima Liliana   

2

Comunicare si negociere in afaceri

 

12.06.2017

16-18

A4

  Lect.univ.dr.Anghel Cristian  

 

3.

Managementul aprovizionarii si desfacerii

 

22.06.2017

12-14

S67

Conf.univ.dr. Pop Sitar Corina

Asist.univ.drd.Avram Bianca  

4.

Managementul proiectelor

14.06.2017

8-12

S37

Conf.univ.dr.Radulescu Corina

Asist.univ.drd.Pop Alina

 

MANAGEMENT FR ANUL I

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

  1.  

Macroeconomie

19.06.2017

18-20

A4

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

  1.  

Statistica

10.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr.Boca Gratiela

  1.  

Management

15.06.2017

18-20

A59

Conf.univ.dr.Hahn Florina

  1.  

Dreptul afacerilor

24.06.2017

10-12

A59

Lect.univ.dr.Tohătan Ioan

 

MANAGEMENT FR ANUL II

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Organizarea muncii

20.06.2017

18-20

A59

Conf.univ.dr. Toader Rita

2

Management operational

10.06.2017

8-10

A59

Conf.univ.dr.Boca Gratiela

3

Managementul investitiilor

23.06.2017

18-20

A59

Asist.univ.drd.Pop Izabela 

4

Managementul aprovizionarii si desfacerii

06.06.2017

18-20

A4

Lect.univ.dr.Barkoczi Nadia

5

Cercetari de marketing

16.06.2017

16-18

A59

Conf.univ.dr.Liliana Zima

 

 

 

 

 

 

MANAGEMENT FR ANUL III

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Management comparat

08.06.2017

18-20

A59

Conf.univ.dr.Gonczi Stefan

2

Managementul serviciilor

14.06.2017

18-20

A59

Conf.univ.dr. Zima Liliana

3

Managementul proiectelor

06.06.2017

18-20

A59

Lect.univ.dr.Vele Cristian

 

 

 

INFORMATICA ECONOMICA ANUL I

 

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Management

19.06.2017

12-14

A59

Conf.univ.dr.Rada Florina Hahn

Asist.univ.drd.Pop Izabella

2

Bazele programarii

23.06.2017

8-10

S67

Conf.univ.dr.Zelina Ioana

Asist.univ.drd.Macelaru Mara

3

Baze de date

08.06.2017

10-12

A2

Asist.univ.drd.Sabo Cosmin

Asist.univ.drd.Ticala Cristina

4

Macroeconomie

16.06.2017

14-16

A59

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

Lect.univ.dr.Vele Cristian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMATICA ECONOMICA ANUL II

 

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Managementul bazelor de date

06.06.2017

10-12

S40

Prof.univ.dr.Toader Cezar

2

Statistica

09.06.2017

10-12

A59

Conf.univ.dr. Boca Gratiela

3

Pachete Software

15.06.2017

10-12

S67

Lect.univ.dr. Lupse Vasile

 

 

INFORMATICA ECONOMICA ANUL III

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Managementul investitiilor

06.06.2017

10-12

A59

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

Asist.univ.drd.Pop Izabela

2

Econometrie

12.06.2017

16-18

S67

Conf.univ.dr.Toader Rita

3

Cercetari operationale

09.06.2017

10-12

S41

Lect.univ.dr.Miclăuș Dan

4

Probabilități

16.06.2017

8-10

S67

Conf.univ.dr.Bărbosu Dănuț

5.

Dreptul afacerilor

19.06.2017

10-12

A4

Lect.univ.dr.Tohătan Ioan

 

MASTER MA I

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Optimizarea deciziilor

12.06.2017

17-19

A59

 

Prof. univ. dr. Petrică Claudiu POP SITAR

2

Managementul contabilităţii patrimoniale

08.06.2017

 

18-20

 

S67

 

Conf.univ.dr. DIANA IGHIAN

3

Supply chain management

19.06.2017

16-20

 

S37

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina Elena

4

Managementul proiectelor

 

17.06.2017

9-12

 

A59

Conf.univ.dr. RADULESCU CORINA

5.

Strategii și politici economice

15.06.2017

18-20

S67

Lect.univ.dr.Hordau AnneMarie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASTER MA II

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Stagiu de practica

06.06.2017

16

S40/S37

 

2

 

 

 

 

 

 

 

MASTER MPE I

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Implementarea si monitorizarea proiectelor

17.06.2017

9-12

A59

Conf.univ.dr.Rădulescu Corina

2

Auditul proiectelor europene

06.06.2017

18-20

S67

Conf.univ.dr. Diana Ighian

 

 

MASTER MPE II

 

 

Nr. crt.

Disciplina

Data

Ora

Sala

Examinator

1

Stagiu de practica

06.06.2017

16

S40/S37

 

2

CERCETARE STIINTIFICA

12.06.2017

16

S37

Conf.univ.dr.Pop Sitar Corina

3

 

 

 

 

 


Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter