Logo Stiinte CUNBM

Bine ati venit la Facultatea de Stiinte - Centrul Universitar Nord din Baia Mare

Contact

Facultatea de Stiinte
Adresa: Str. Victoriei, nr. 76 430122, Romania

Decanat: Tel 0264-202977
Secretariat: Tel. 0264-202977
Email: contact@stiinte.utcluj.ro

PLANIFICAREA SESIUNII DE EXAMENE LA SPECIALIZĂRILE DEPARTAMENTULUI DE MATEMATICA INFORMATICĂ Semestrul I - 2018

PLANIFICAREA  SESIUNII DE EXAMENE LA SPECIALIZĂRILE

DEPARTAMENTULUI DE MATEMATICA INFORMATICĂ

Semestrul I - 2018

INFORMATICĂ  Anul I -  Semestrul I  2018

 

|Gr.I

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1.

Algebră I

E

Barbosu Dan

Pop Adina

23.01. 2018 ora 8 S67

2.

Analiză I

E

Horvat Andrei

 

Lauran Monica

31.01.2018 ora 8 S67

 

3.

Alg. şi structuri de date

E

Ardelean Gh.

 

29.01. 2018 ora 10 A59

4.

Logică computaţională

C

Rabaea Adrian

Balog

Laszlo

6.02. 2018 ora 8 S67

5.

Programare logică

E

Ardelean Gh.

Sabo Cosmin  

25.01. 2018 ora 10 S17

6

Limba engleză

C

Todea Luminita

 

16.01. 2018 ora 14 S41

7

Psihologia educaţiei

E

Marian Claudia

 

16.01. ora 16 S41

8

Educaţie fizică

A/R

Preja Carmen

 

 

11.01. 2018 ora 8 Sala de sport

 


INFORMATICĂ  Anul I -  Semestrul I  2018

 

Gr.2

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1.

Algebră I

E

Barbosu Dan

Pop Adina

 

23.01. 2018 ora 8 S67

2.

Analiză I

E

Horvat Andrei

 

Lauran Monica

31.01.2018 ora 8 S67

 

3.

Alg. şi structuri de date

C

Ardelean Gh

 

 

29.01. 2018 ora 10 A59

4.

Logică computaţională

C

Rabaea Adrian

Balog

Laszlo

6.02. 2018 ora 8 S67

5.

Programare logică

E

Ardelean Gh.

Sabo Cosmin

26.01. 2018 ora 10 S17

6

Limba engleză

C

Todea Luminita

 

16.01. 2018 ora 14 S41

7

Psihologia Educaţiei

E

Claudia Marian

 

16.01. ora 16 S41

8

Educaţie fizică

A/R

Preja Carmen

 

11.01. 2018 ora 8 Sala de sport

 

 

 

 

INFORMATICĂ  Anul II -  Semestrul I  2018

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data si sala

1.

Ecuatii diferentiale

E

Berinde Vasile

 

Mihaela Petric

30.01. 2018 ora 8 S67

2.

Algoritmica grafelor

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

5.02. 2018

ora 14 S66

3.

Programare orientată pe obiecte

E

Cosma Ovidiu

Ticală Cristina  

25.01. 2018

Ora 14 A3

4.

Limbaje formale şi automate

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

9.02. 2018

Ora 8 S66

5.

Geometrie computaţională

C

Pişcoran Laurian

Miclăuş Dan

19.01. 2018

Ora 12 S67

6

Proiect individual

C

 

Sabo Cosmin

 

18.01. 2018

Ora 14 S17

7

Pedagogie

E

 

Maier Monica

 

28.01. 2018

 ora 16 S44

 

INFORMATICĂ  Anul III -  Semestrul I

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Calcul numeric

E

Barbosu Dan

Lauran Monica

25.01.2018 ora 8 S67

2

Sisteme inf. economice

E

Lupse Vasile

Sabo Cosmin

5.02. 2018 ora 10 S67

3

Reţele de calculatoare

E

Cosma Ovidiu

Ticala Crsitina

31.01. 2018 ora 14 A4

4

Inteligenţă artificială

E

Pop Petrica

Marieta Găta

10.02. 2018 ora 10 S67

5

Procese si dezvoltare software                                           

C

Pintea Camelia

Mara Măcelaru

18.01. 2018 ora 12 S41

6

Înstruire asistată de calculator

C

Rabaea Adrian

 

19.01. 2018 ora 16 S24

 


MATEMATICA- INFORMATICĂ

 Anul I -  Semestrul I   2018

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Algebră I

E

 Barbosu Dan

Adina Pop

29.01. 2018 ora 8 S41

2

Analiză I

E

Horvat Andrei

Lauran Monica

23.01.2018

Ora 8 S41

3

Geometrie I

E

Pişcoran Laurian

Miclăuş Dan

9.02. 2018-ora 10 S41

4

Alg. şi structuri de date

E

Ardelean Gh.

Ticală Cristina

2.02. 2018 ora 8 A59

5

Logică computaţională

C

Rabaea Adrian

Balog L.

19.01 2018 ora 12 S13

6

Limba Franceză

C

Tutureanu Aliteea

 

 

12.01.2018

Ora 14 S25

7

Limba Engleza

C

Minodora Barbul

 

 

18.01. 2018 ora 18

8

Psihologia Educaţiei

E

Marian Claudia

 

16.01. 2018 ora 16 S41

9

Educaţie fizică

A/R

Preja Carmen

 

11.01.2018

Ora 8 Sala de sport

 

MATEMATICA- INFORMATICĂ  Anul II -  Semestrul I  2018

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Analiză III

E

Horvat Andrei

Lauran Monica

25.01.2018

Ora 8 S41

2

Ecuaţii diferenţiale

E

Berinde Vasile

Petric Mihaela

30.01. 2018 ora 10 S41

3

Geometrie III

C

Piscoran Laurian

Piscoran Laurian

12.01. 2018 ora 10 S41

4

Limbaje formale

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

9.02. 2018 ora 10 S20

5

Algoritmica grafelor

E

Zelina Ioana

Macelaru Mara

6.02. 2018 ora 8 S20

6

Mecanică teoretica

C

Miclauş Dan

 

15.01. 2018 ora 16 S24

7

Pedagogie II

E

Monica Maier

 

28.01. 2018 ora 16 S44

8

Proiect individual

C

Sabo Cosmin

 

22.01. 2018 ora 14 S17

 


MATEMATICA- INFORMATICĂ  Anul III -  Semestrul I  2018

 

Nr

Disciplina

E/C

Examinator

Asistent

Data

1

Analiza numerică

E

 

Bărbosu Dan

 

25.01.2018

Ora 10 S45

2

Analiza reala

E

Berinde Vasile

Petric Mihaela

31.01.2018

Ora 10 S41

3

Reţele de calculatoare

E

Cosma Ovidiu

Sabo Cosmin

9.02. 2018- ora 14 A4

4

Geometrie computationala                                 

C

Pişcorean Laurian  

 

12.01. 2018 ora 12 S67

5

Inteligenta artificiala

C

 

Pop Petrica

Gata Marieta

19.01. 2018 ora 12 S41

6

Procese si dezvoltare software

C

Pintea Camelia

Mara Macelaru

18.01.2018 ora 12 S41

7

Instruire asistată de calculator

E

Rabaea Adrian

 

19.01. 2018 ora 14 S24

 

 


Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter