Concurs pentru pozitiile de cadre didactice asociate din cadrul Facultatii de Stiinte

Anunt:

Concursurile pentru pozitiile de cadre didactice asociate din cadrul Facultatii de Stiinte:

* Departamentul de Stiinte Economice si Fizica se va desfasura in data de 18 septembrie, ora 10 la sediul de pe strada Victoriei 76. Informatii privind disciplinele si conditiile de participare se gasesc la secretariatul departamentului.

* Departamentul de Chimie si Biologie organizeaza concurs de selectie cadre didactice asociate, pentru disciplinele din posturile vacante ale statelor de functii, in data de 18 septembrie 2024, ora 10, sala 33. Informatii suplimentare se pot obtine la secretariatul departamentului.

*Departamentul de Matematica si Informatica organizeaza concurs de selectie cadre didactice asociate, pentru disciplinele din posturile vacante ale statelor de functii, in data de 18 septembrie 2024, ora 10, sala 17. Informatii suplimentare se pot obtine la secretariatul departamentului.

Go back